Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rząśniku

ul. Wyszkowska 50B

Tel.: (29) 679 20 92,

PRACE REMONTOWE PRZY SZKOLE I UROCZYSTE OTWARCIE PRZEDSZKOLA

Zakończyły  się prace zmierzające do przystosowania budynku szkoły do potrzeb przedszkolaków.

Pojawił się chodnik dookoła budynku szkoły, natomiast na tyłach budynku, pomiędzy halą a boiskiem powstał parking. Zakończyły się też już prace remontowe w budynku szkoły. Efekt jest oszałamiający. Mamy nadzieję, że przedszkolaki i panie nauczycielki będą się czuły w swoich salach fantastycznie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postępy w pracach oraz ostateczny efekt. Uroczyste otwarcie wyremonowanej dla przedszkolaków części szkoły odbyło się 1 września 2020 r. o godz. 11.00.

Wykonawcą całego przedsięwzięcia jest firma p. Jarosława Maliszewskiego.

Serdecznie dziękujemy Radzie Gminy, Panu Wójtowi i jego Zastępcy za podjęcie decyzji o przebudowie części budynku szkoły na potrzeby przedszkolaków i przekazane na ten cel środki finansowe. Państwa działania sprawiły, że spełniło się marzenie o bardzo dobrych warunkach do zabawy i nauki dla przedszkolaków.

Zastępcy Wójta Panu Pawłowi Abramczykowi za współpracę przy planowaniu i organizacji  prac związanych z przebudową.

Słowa podziękowania kierujemy do wykonawcy  przebudowy Pana Jarosława Maliszewskiego za bardzo dobrą współpracę, pomoc w rozwiązaniu wielu trudności, zlecanie swoim Pracownikom także prac, które wykraczały poza zakres umowy.

Dziękujemy także Panu Arkadiuszowi Antoniakowi, Krzysztofowi Szczerbie, Rafałowi Rogólskiemu, Krzysztofowi Deptule, Przemysławowi Durce, Janowi Ogrodnikowi, piłkarzom WKS-u za wykonanie różnych prac, które pozwoliły na terminowe przygotowanie oddziałów przedszkolnych do otwarcia.

Mamy nadzieję, że praca i zabawa w wyremontowanych salach będzie dla przedszkolaków niezapomnianą przygodą i wielką przyjemnością.

Tekst: Jadwiga Chmielewska, Katarzyna Abramczyk

Zdjęcia: Marta Zwalińska